Usługi rolnicze

Usługi rolnicze

wywóz obornika

Zajmujemy się kompleksowo usługami rolniczymi, oferujemy wywóz i rozrzucanie obornika. Szybkie rozrzucenie obornika zapewnia minimalną utratę wartości nawozowej obornika, co przekłada się na uzyskanie większych plonów o lepszej jakości. Pozostawienie obornika na polu przez dłuższy czas powoduje znaczne straty azotu, a przez to utratę wysokiej wartości naturalnego nawozu. Dla swych klientów oferujemy również możliwość przyorania obornika. Ofertę kierujemy głównie do małych i średnich rolników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na szybkie i precyzyjne dawkowanie nawozów naturalnych i organicznych.

koszenie łąk – mulczowanie

Zajmujemy się koszeniem łąk i nieużytków, wykaszaniem pastwisk, wykaszaniem pasów przydrożnych, koszeniem dużych terenów zielonych np. przy zakładach produkcyjnych. Oferujemy także mulczowanie łąk, nieużytków, pastwisk, resztek pożniwnych, pasów przydrożnych i innych terenów zielonych. Swoją ofertę kierujemy także dla producentów kukurydzy. Mulczowanie resztek pożniwnych jest jednym ze sposobów zwalczania groźnego szkodnika w uprawie kukurydzy jakim jest omacnica prosowianka.

koszenie łąk ze zbiorem biomasy

Oferujemy kompleksową usługę koszenia łąk wraz ze zbiorem biomasy, co jest szczególnie ważne dla beneficjentów działania rolno-środowiskowo-klimatycznego. Jednym z warunków uzyskania płatności rolnośrodowiskowej jest koszenie i zbiór biomasy, przy czym zabrania się pozostawiania rozdrobnionej biomasy. Oferujemy wysoki poziom wykonywanych prac, terminowość, solidność i elastyczność. Jako doradca rolnośrodowiskowy i ekspert przyrodniczy kompleksowo obsługujemy rolników w zakresie płatności rolnośrodowiskowych. Posiadamy park maszynowy z dużym potencjałem, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz poszczególnych wariantów programu rolnośrodowiskowego i działania rolno-środowiskowo-klimatycznego.
Masz łąki ? Chcesz uzyskać dodatkowe dochody, a nie masz co zrobić z biomasą ? Zadzwoń do nas !

Sprawdź również naszą ofertę dotyczącą doradztwa rolniczego.